top of page
Kalıcı Oje Renkleri

200+'den fazla farklı renk seçeneği kalıcı oje çeşidimizi görmek için bekleriz. 
Koleksiyonumuz 2021 Ağustos-Eylül renkleriyle güncellenmiştir.

AYAKLARA KALICI OJE

KALICI OJE

Yıpranmayan uzun süreli dayanıklı ojeler artık kadınların vazgeçilmez tercihi oldu. Son dönemde bütün müşterilerimizin oje tercihi kalıcı oje yönünde. Luxio olarak tüm müşterilerimize uyguladığımız kalıcı ojenin 2021 tüm kış-yaz renklerinide aramıza katmış bulunmaktayız. Kalıcı oje renk tercihini sağ taraftaki resim tablosundan yapabilirsiniz. Elimizdeki tüm renkler bu resimde mevcuttur. Eğer extra istediğiniz renk tercihiniz varsa arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kalıcı oje için Akzentz Professional Turkey firmasıyla çalışmaktayız. Dünya genelinde en dayanıklısı ve en iyisi Luxio olarak bilinmektedir. Kalıcı oje uyguladığımız müşterilerimizden görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki görüntüler müşterilerimize uyguladığımız Luxio Kalıcı ojesi resimleridir.

Kalıcı french
Kalıcı oje uygulaması
Kalıcı french

Kalıcı oje el tırnaklarına uygulandığı gibi aynı şekilde ayak tırnaklarınıza uygulanabilir. Denize havuza girerken yıpranmayan kalıcı oje uygulamasını deneyin farkı görüceksiniz. Bu yazın en parlak renkleri parmaklarınıza parlayacak.

30086270_183152192217439_459539808080678
Taşırmadan sürülen kalıcı oje
Kalıcı oje ombre
Kalıcı french

Doğal tırnak üzerine kalıcı oje uygulaması ile tırnaklarınız zarar görmez. Daha iyi bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Görünümünün yanı sıra sağlıklı bir şekilde tırnağı kaplaması en büyük etkendir. Akıllı çözümler üreten kozmetik üreticileri tırnakta daha iyi bir şekilde kalıcı olması için jel formülleri geliştirmişlerdir. Bundan ötürü kalıcı oje kullanıcıları bu uygulamaları tırnaklarında 1 aydan fazla taşıyabiliyorlar.
Hem el hemde ayak tırnaklarına uygulanabilir genellikle yaz aylarında tatilcilerin tercihi olan kalıcı oje Türkiye'de bir çok kuaför salonunda uygulanmaktadır. Tek renkten sıkılan müşteriler için bu uygulamalara süsleme eklenebiliyor. Tırnak taşlarıyla veya ayna tozlarıyla kalıcı ojenizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çıkmayan oje için tercihiniz mutlaka Luxio kalıcı ojeleri olabilir.

SORUNSUZ UZUN SÜRE DAYANIKLI KALICI OJE UYGULAMALARI

Fotoğraflardaki uygulamalar müşterilerimizin ilk yaptırdıkları işlem olup sonraki randevularına geldiklerinde performansı görmeniz için çekilmiştir. Kullanım süreleri 1 ay ile 1,5 arasında değişmektedir. Kalıcı oje gibi süsleme için kullandığımız taşlar bile yerli yerindedir. Bize uygulama yaptırma tercihinde bulunmanız için bir sebep daha. Uzun Süre Kalıcılık! Renklerde solma yoktur, kenarlarda veya uc kısımlarda açılma asla yoktur. Tırnak İstanbul Farkı!

İDDAA EDİYORUZ TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ PROFESYONEL TIRNAK STÜDYOSU!

bottom of page