top of page
Protez tırnak öncesi ve sonrası
Mavi protez tırnak uygulama
Swarovski taşlı protez tırnak
Protez tırnak yakın plan
Pembe taşlı protez tırnak
French kalıcı oje
Mermer dizayn kalıcı oje
İki renk karışımlı ombre protez tırn
French uygulaması kalıcı oje
Protez tırnak pigment tozlu dizayn
Yakın plan kalıcı french
Protez tırnak taşlı uygulama
Siyah french kalıcı oje

Наращивание ногтей в Стамбуле

Tırnak kısalığından şikayetçi daha uzun tırnak seven herkesin tercihi protez tırnak uygulamasıdır. Tırnak yeme alışkanlığını hastalık haline getiren kullanıcıların tırnaklarını sağlıklı bir şekilde uzatması için kendi tırnaklarının üzerine protez tırnak yaptırıyorlar. İnce ve kırılgan tırnakların tedavisinde protez tırnak önerilir. Jel tekniğiyle kırılan tırnağınızı onarıp yerine doğal görünümlü diğer tırnaklarınızın boyunda ve aynı uc kesimi şeklinde yeni bir tırnak inşa ediyoruz. Fark edilmesi çok güç hatta yok denebilir.

Tırnağıma zarar verir mi?

Kullandığınız markaya bağlı benim kullandığım jel firması Akzentz Professional tarafından üretilmektedir. Gayet güzel törpüleniyor ve protez tırnağı söktürmek istediklerinde de çok kolay bir şekilde törpüleyerek çıkartıyoruz. Naturel tırnağınız üzerinde bir kalıcı zarar vermez. Alt tırnağınız jel sayesinde rahatça uzayabilir eski sağlığına kavuşabilir. Aslında bir bakıma şöyle düşünün kendi tırnağınızı kaplayıp onu koruyor. Ama bilmediğiniz protez tırnak jellerini asla kullanmayınız. Kaliteli jel kullanın hem kendinizi hemde müşterilerinizin sağlığını riske atmayınız. Fiyatına aldanıp ucuz diye jel fiyatının 5 katına işlem ücreti aldığınızda her şey tatlı iken ucuz jel yüzünden müşterinize yaptığınız tırnak ertesi gün kırılırsa müşterinize izahını yapamazsınız aldığınız işlem ücretini iade etmek zorunda kalabilirsiniz.

Her protez tırnak işleminde kısa tırnak üzerine sürülen katmanlar vardır. Bunlar yapıştırıcı gibi jel tabakasını iyi bir şekilde tırnak yüzeyine bağlayıcı görevi görür. Onlar olmadan protez tırnak jeli kurutulunca tırnakta durmaz. Protez tırnak jel uygulaması sırasında kullanılan katmanlarda aynı şekilde güvenilir olmalıdır. Bilmediğiniz bir alt katmanı tırnağınıza uyguladığınızda kuruluk yaşatabilir veya tırnağı sarartma tehlikesi yaratabilir.

Protez tırnak yapılmamış hali önceki
Protez Tırnak Sonrası

SONRASI

ÖNCESİ

Protez Tırnak Nasıl Yaptırılmalıdır ?

Bayanlar kendilerini rahat hissetmek için çeşitli yöntemleri kullanarak estetik anlamda tamamlayıcı adımları atmaktadırlar. Bunlardan birisi de tırnaklarının bakımını yaptırmak amacıyla uyguladıkları yöntemler şeklinde görülmektedir. Buna göre sizler de tırnaklarınızla ilgili olarak en iyi şekilde işlem yapacak merkezlerde, nasıl yaptırılacağına dair yanıtları almak isteyebilirsiniz. Son dönemlerde tırnak sektörünün gelişmesine katkı sağlamakta olan protez tırnak işlemleri ile ilgili olarak her türlü yapım aşamasında sizlerle olduğunu ispat etmekte olan merkezlerimiz sayesinde işlerinizin çok daha kolay ve pratik olarak gerçekleştirileceğine şahit olabileceksiniz. Tırnaklar hakkında öğrenmek istediklerinizi en iyi şekilde belirlemeniz açısından sizlere ne denli katkı sağlayacağımızın da böylece farkına varabileceksiniz. Protez tırnak yaptırmadan önce hangi aşamalardan geçeceğinize dair yanıtları almak üzere bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

Protez tırnakların birkaç yöntemle yapıldığını eski zamanlardan itibaren takip etmiş olabilirsiniz. Takma tırnak yöntemlerinin günümüzde kullanılmamasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Özellikle tırnaklarınıza zarar vermemesi ve doğal uzamasını engellememesi açısından takma tırnak yöntemlerinin geri planda kaldığını ve günümüzde jelli sistemlerin kullanıldığını rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Merkezlerimiz sayesinde protez tırnaklar için jelli sistemlerin önemini en iyi şekilde kavrayabileceğinizin de farkına varabilirsiniz. Buna göre tırnaklarınızı daha uzun hissetmek, daha renkli ve kalıcı hale getirmek için sizler de en az 6 aya kadar dayanabilecek olan protez tırnak ve bakım hizmetlerini elde edebilirsiniz.
 

Ekonomik tercihler yapmak isteyenler için adreslerimiz üzerinden ulaşım sağlamanıza olanak veriyoruz. Alacağınız randevular sayesinde tırnaklarınızı daha uzun hale getirebilir ve aynı zamanda doğal bir şekilde uzamalarına engel olmadan gerekli adımları atabilirsiniz. Protez tırnak uygulamalarını yaptırırken sizin yerinize ürünleri seçecek olan kişilerle ilgili kararlarınızı daha iyi bir şekilde vermek için araştırmalarınızı adreslerimiz üzerinden yapabilirsiniz. Doğru kararları vermeniz ve uygun fiyatları ödemeniz için size ne denli yardımcı olacağımızı da görmüş olacaksınız. Merakınızı giderirken, diğer yandan hayal ettiğinizden daha iyi şartlarda tırnaklarınızın olması için sizlere yardımcı olmaktayız. Tüm isteklerinizi bizlere ulaştırabilir ve bunun yanı sıra belirli sürelerde bakım hizmetlerine de göz atabilirsiniz. Doğal tırnak görünümünde olan protez tırnaklar hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

bottom of page